Zapamatovat
Kateřina Šumpíková
Affiliate manager
777839866 sumpikova@alesio.cz
Obchodní podmínky

 

Krásný den,

vítejte v provizním programu e-shopu Alesio.cz.  

Abychom si byli trochu blíž,řekneme vám, kdo jsme

 
V Alesiu hledáme ty správné kávy od roku 2011. Spolupracujeme s rodinnými českými pražírnami. A jak to tak bývá, jsme trochu blázni. Na kávu myslíme kudy chodíme. Dnes nabízíme přes 20 druhů káv z celého světa i směsí pro espresso a nejen to. Tvoříme degustační sady pro různé přípravy kávy. Nebo také kávové předplatné Kafeholik. Kávy pražíme pravidelně v Čechách, takže jsou čerstvé.
 
Pro firmy děláme Kávu na klíč
 
Je to služba, která pomáhá firmám s dobrou kávou na pracovišti. Kombinuje v sobě nejen čerstvou kávu, ale také nové technologie a především spolehlivost. Naši klienti mají možnost si službu vyzkoušet na 1 měsíc zdarma. Do pronájmů vybíráme výhradně značku Jura, která se řadí mezi špičku na trhu.
 
 

Bez vás to nepůjde

Abychom byli našim zákazníkům blíž, potřebujeme k tomu obchodní partnery, tedy vás. V současné době dosahujeme 100% hodnocení ve službě "Ověřeno zákazníky". Pevně věříme, že tomu bude i nadále. Budeme rádi, pokud naše produkty vyzkoušíte, otestujete kvalitu doručení a služeb. Zapojte se do našeho provizního programu a vydělávejte spolu s námi.
 
 

Nová registrace